Przedmiot konsultacji:

Na podstawie Zarządzenia nr SG.0050.47.10.2022 z dnia 2 marca 2022r. roku Wójta Gminy Zebrzydowice zapraszam pełnoletnich mieszkańcow Gminy Zebrzydowice do konsultacji projektu uchwały Rady Gminy Zebrzydowice w sprawie uchwalenia Programu świadczenia usług teleopiekuńczych pn. ”Teleopieka w Gminie Zebrzydowice”.

Termin konsultacji:

Dzień 2 marca 2022r.wyznacza się na dzień rozpoczęcia konsultacji, natomiast dzień 11 marca 2022r. jako dzień ich zakończenia.

Forma konsultacji:
Z projektami uchwał można zapoznać się w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Zebrzydowice, na stronie internetowej Urzędu Gminy Zebrzydowice oraz Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zebrzydowicach, a także osobiście w siedzibie GOPS w Zebrzydowicach.

Propozycje i uwagi należy zgłaszać w czasie trwania konsultacji osobiście w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Zebrzydowicach, ul. Ks. Janusza 6. pok. Nr 4, na adres elektroniczny Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a także drogą pocztową do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zebrzydowicach, 43-410 Zebrzydowice, ul. ks. A. Janusza 6.

Stanowisko merytoryczne:
Wyjaśnień w sprawie projektów uchwał i konsultacji udziela Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zebrzydowicach, tel. 32 4755119.

DO POBRANIA:

  1. Pobierz projekt uchwały Rady Gminy Zebrzydowice w sprawie uchwalenia Programu świadczenia usług teleopiekuńczych pn. ”Teleopieka w Gminie Zebrzydowice".w sprawie uchwalenia Programu świadczenia usług teleopiekuńczych pn. ”Teleopieka w Gminie Zebrzydowice".
  2. Pobierz formularz zgłaszania uwag do projektu uchwały