Stowarzyszenie Bielskie Centrum Przedsiębiorczości w Bielsku-Białej od 1 marca 2012 r. realizuje projekt „Most do własnej firmy” w ramach Działania 6.2 Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

W ramach projektu istnieje możliwość otrzymania średnio 35 tys. złotych na rozpoczęcie działalności gospodarczej dla osób w wieku 45-64 oraz osób niepełnosprawnych (niezależnie od wieku) z terenów powiatów bielskiego, cieszyńskiego, żywieckiego oraz Miasta Bielsko-Biała.

Celem projektu jest pomoc osobom zainteresowanym założeniem działalności gospodarczej poprzez fachowe wsparcie merytoryczne oraz finansowe (m.in. dotacje w  wysokości średnio 35 000 zł.) na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Do projektu zapraszamy przedsiębiorcze kobiety oraz mężczyzn, pracujące i niepracujące w wieku 45-64 lata oraz osoby niepełnosprawne (niezależnie od wieku) z terenu powiatów: bielskiego, cieszyńskiego, żywieckiego oraz Miasta Bielsko-Biała.

Rekrutacja planowana jest w  maju 2012r, na co najmniej 15 dni roboczych przed dniem rozpoczęcia rekrutacji, na stronie projektu "Most do własnej firmy" zostanie podany:

  1. Regulamin przyznawania środków finansowych na rozwój przedsiębiorczości;
  2. Formularz rekrutacyjny dla kandydatów ubiegających się o udział w projekcie;
  3. Karta oceny formularza rekrutacyjnego.

 

Biuro projektu:

ul. Cieszyńska 367

43-382 Bielsko-Biała

tel. 33 496 02 33

email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.most.bcp.org.pl