Logo projektu Sąsiedzi SąsiadomBądź widoczny dla innych!

Skorzystaj bezpłatnie z platformy www.sasiedzisasiadom.pl w ramach której, po zarejestrowaniu swojego profilu możesz zamieszczać ogłoszenia dot. tego co potrzebujesz lub tego co oferujesz innym! Co więcej korzystanie z platformy jest zupełnie darmowe!

Jak to działa?

Zamysłem portalu Sąsiedzi Sąsiadom – wsparcie dla lokalnej społeczności jest umożliwienie lokalnym podmiotom wymiany informacji, które wspomogą ich działanie. Firmy, jednostki organizacyjne – m.in. szpitale, przychodnie, ośrodki pomocy oraz organizacje pozarządowe (NGO) mogą zgłaszać swoje potrzeby lub oferować pomoc, produkty, usługi w danym zakresie. Komunikacja pomiędzy zarejestrowanymi na portalu podmiotami odbywa się bezpośrednio, dzięki czemu nawiązanie wzajemnej współpracy jest szybkie i wygodne dla obu stron.

 

Jak korzystać z portalu?
Aby zacząć korzystanie z portalu Sąsiedzi Sąsiadom należy wejść na stronę http://www.sasiedzisasiadom.pl/index.php/pl/registration-form i się zarejestrować. W trakcie rejestracji zostaniesz poproszony o podanie m.in. danych kontaktowych oraz numeru NIP (przedsiębiorstwa, pozostałe jednostki organizacyjne) lub KRS (organizacje pozarządowe) jak również o zapoznanie się z regulaminem portalu Sąsiedzi Sąsiadom. Po zarejestrowaniu swojego konta możesz w pełni korzystać ze wszystkich funkcjonalności portalu w tym dodawać swoje ogłoszenia w jednej z dwóch podstawowych kategorii: MAM oraz POTRZEBUJĘ.

Ile to kosztuje?
Korzystanie z portalu Sąsiedzi Sąsiadom jest darmowe dla wszystkich użytkowników! Bez względu na to czy chcesz coś zaoferować czy czegoś potrzebujesz - bez opłat możesz dodawać dowolną ilość ofert, samemu określając jak długo Twoje ogłoszenie w serwisie będzie aktualne!

Sprawdź jak działa  platforma!
www.sasiedzisasiadom.pl

Poznaj szczegóły projektu "Sąsiedzi Sąsiadom - wsparcie dla lokalnej społeczności"!

http://www.cci.pl/aktualnosci/projekt-sasiedzi-sasiadom-wsparcie-dla-lokalnej-spolecznosci-nowe-mozliwosci

Portal www.sasiedzisasiadom.pl zarządzany jest przez:

  • Regionalną Izbę Handlu i Przemysłu w Bielsku-Białej, z siedzibą przy ul. Wzgórze 19, 43-300 Bielsko-Biała, tel. (33) 822-90-49, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Agencję Rozwoju Regionalnego SA w Bielsku-Białej, z siedzibą przy ul. Cieszyńskiej 365, 43-382 Bielsko-Biała, tel. (33) 816-91-62, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Bielskie Centrum Przedsiębiorczości, z siedzibą przy ul. Cieszyńskiej 367, 43-382 Bielsko-Biała, tel. 33 496-02-44, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.