logotypy UE EFS województwo ślaskie

W związku z prowadzonymi postępowaniami ofertowymi mającymi na celu wyłonienie Wykonawców kursów i szkoleń realizowanych w ramach projektu "Wsparcie aktywności społecznej mieszkańców Gminy Zebrzydowice poprzez utworzenie Klubu Integracji Społecznej poniżej prezentujemy  uszczegółowieinie i dodatkowe wyjaśnienia do zapytań ofertowych z dnia 23 kwietnia 2020r. :

1. Wszystkie zaplanowane do realizacji kursy i szkolenia mają się odbyć w formie stacjonarnej po obostrzeń wynikających z wprowadzonego stanu epidemicznego i wznowieniu funkcjonowania Klubu Integracji Społecznej w Kaczycach.

 2. Zmianie ulega zakres godzinowy  kursu Konsultant ślubny – zamiast  30 godzin zegarowych 46 godzin lekcyjnych.

3. Maksymalny dzienny godzinowy wymiar zajęć:

a) w przypadku kursów: opiekun osób starszych i niepełnosprawnych, cukiernik, profesjonalne sprzątanie, kurs kroju i szycia, konsultant ślubny, Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych, Obsługa wózków jezdniowych – nie więcej niż 8 godzin lekcyjnych dziennie;

b) w przypadku kursu prawa jazdy kat. B:

•    nie więcej niż 4 godziny lekcyjnych dziennie zajęć teoretycznych

•    nie więcej niż  2 godziny zegarowe dziennie zajęć praktycznych

4. Przewidziany w ramach cateringu poczęstunek (kawa, herbata, cukier, woda, drobne słodkie przekąski) wyłącznie pod warunkiem dziennego wymiaru godzinowego zajęć : powyżej 4 godzin lekcyjnych.

5. Przewidziany w ramach cateringu obiad  wyłącznie pod warunkiem dziennego wymiaru godzinowego zajęć : powyżej 6 godzin lekcyjnych.