Uprzejmie informujemy, iż informacje o przyznaniu świadczenia dobry start przekazywane będą do wnioskodawców drogą mailową. Ponadto postępowanie o ustalenie prawa do w.w świadczenia nie wiąże się również z odpłatnościami np. w postaci opłaty skarbowej.

W przypadku Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zebrzydowicach informacje te wysyłane będą z adresów: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Informacja przekazywana będzie jako załącznik do wiadomości w postaci pliku PDF. 

Przekazywana drogą elektroniczną korespondencja w sprawie w.w świadczenia nie będzie zawierała żadnych linków (hiperłączy) czy też narzucała inne działania niezbędne do przeprowadzenia przez wnioskodawcę (podania swoich danych w tym  ew. loginów, wysłanie smsa, opłacenie opłaty skarbowej itd.) .

W przypadku otrzymania informacji o przyznaniu świadczenia z innych adresów, niż te podane powyższej, bądź w przypadku gdy z treści wiadomości wynika konieczność podjęcia dodatkowych czynności (kliknięcię linku, podanie danych, wysłanie smsa, wpłata opłaty skarbowej na wskazany w wiadomości rachunek bankowy itd. ) prosimy zachować szczególną ostrożność i nie podejmować żadnych działań poza poinformowaniem tutejszego ośrodka pod nr telefonu 324755119 lub 32 4755130.