logotyp programu dobry startW związku z rozpoczęciem naboru wniosków o przyznanie świadczenia Dobry start uprzejmie informujemy, iż informacje o przyznaniu przedmiotowego świadczenia przekazywane będą do wnioskodawców drogą mailową.

Ponadto przypominamy, iż postępowanie o ustalenie prawa do w.w  świadczenia jest całkowicie bezpłatne.

W przypadku Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zebrzydowicach, informacje o przyznaniu świadczenia wysyłane będą z następujących adresów mailowych: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., jako załącznik do wiadomości, w postaci pliku PDF.

Przekazywana drogą elektroniczną korespondencja w sprawie w.w świadczenia nie będzie zawierała żadnych linków (hiperłączy) czy też narzucała innych działań niezbędnych do przeprowadzenia przez wnioskodawcę (podania swoich danych w tym  ewentualnych loginów, wysłania smsa, opłacenia opłaty skarbowej itd.).

 

W przypadku otrzymania informacji o przyznaniu świadczenia z innych adresów mailowych, niż te podane powyżej, bądź w przypadku, gdy z treści wiadomości wynika konieczność podjęcia dodatkowych czynności (kliknięcie linku, podanie danych, wysłanie smsa, wpłata opłaty skarbowej na wskazany w wiadomości rachunek bankowy itd.) prosimy zachować szczególną ostrożność i nie podejmować żadnych działań poza poinformowaniem Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zebrzydowicach pod nr telefonu 324755119 lub 32 4755130.